Cod produs: BK99197

Pompa hidraulica pentru Fiat, Case IH, New Holland, Ford cod OEM 5120277, 5120849, 5129483, 5169772, 8280127, 8282339, 9967928, 0510625318, 0510525314, 0510610305, 0510625341

Cod produs: BK99197

Pompa hidraulica pentru Fiat, Case IH, New Holland, Ford cod OEM 5120277, 5120849, 5129483, 5169772, 8280127, 8282339, 9967928, 0510625318, 0510525314, 0510610305, 0510625341

294 29 lei Prețul conține TVA

Stoc epuizat

Vrei să fii notificat când produsul revine în stoc?

37310



    Pompa hidraulica pentru Fiat, Case IH, New Holland, Ford cod OEM 5120277, 5120849, 5129483, 5169772, 8280127, 8282339, 9967928, 0510625318, 0510525314, 0510610305, 0510625341https://gospodaria9.ro/produs/pompa-hidraulica-pentru-fiat-case-ih-new-holland-ford-cod-oem-5120277-5120849-5129483-5169772-8280127-8282339-9967928-0510625318-0510525314-0510610305-0510625341/

      Solicită publicare în Sistemului Electronic de Achiziții Publice (SEAP)










      Cumparaturi sigure

      Cumpărături 100% sigure

      Plăți sigure
      cu ramburs sau card

      Livrare 24-48h

      Livrare 24 - 72h

      Livrare rapidă
      în țară 24-72 ore

      Deschidere colet

      Deschidere colet

      Deschiderea coletului
      la livrare

      Garanție + Service

      Garanție + Service

      Toate produsele prezintă garanție
      1 sau 2 ani

      Drept de Retur

      Drept de Retur

      30 zile de la data
      livrării

      DATE TEHNICE
      Debit16 cm3
      Sens rotatieStanga
      NEW HOLLAND
      Seria TDDTD70D, TD80D, TD90D, TD95D
      Seria TKTK65F, TK65V, TK75F, TK75M, TK75V, TK76, TK76M, TK85, TK85M, TK95M
      Seria TKATK100A, TK70FA, TK70VA, TK75FA, TK75MA, TK75VA, TK80A, TK80MA, TK90A, TK90MA
      CASE IH
      Seria AVJAVJ55, AVJ60, AVJ70
      Seria JXJX60, JX70, JX80, JX90, JX95
      Seria VJVJ60, VJ70, VJ80
      FORD
      Seria  10S3010S, 4010S, 5010S
      Seria 303830, 4030, 4230, 4430
      Seria 353435, 3935, 4135
      Industrial tractor3550

       

      Cod original OE0510625341
      Cod original OE0510610305
      Cod original OE0510525314
      Cod original OE0510625318
      Cod original OE9967928
      Cod original OE5120849
      Greutate5 kg
      Brand

      BRECKNER GERMANY

      Cumparaturi sigure

      Cumpărături 100% sigure

      Plăți sigure
      cu ramburs sau card

      Livrare 24-48h

      Livrare 24 - 72h

      Livrare rapidă
      în țară 24-72 ore

      Deschidere colet

      Deschidere colet

      Deschiderea coletului
      la livrare

      Garanție + Service

      Garanție + Service

      Toate produsele prezintă garanție
      1 sau 2 ani

      Drept de Retur

      Drept de Retur

      30 zile de la data
      livrării

      Întrebări frecvente

      Ai întrebări despre produse și comenzi?

      Află răspunsuri